Mazury Garbate nie potrzebują rekomendacji. To tak pełen uroku region Polski, że z powodzeniem może konkurować z uznanymi miejscami w Europie. Aby w pełni docenić mazurską naturę i móc się rozkoszować jej pięknem, warto spędzić czas w miejscu cichym, spokojnym i komfortowym zarazem.

Dlatego właśnie powstało Lawendowo, które zapewnia wszystko, co jest potrzebne, żeby doskonale wypocząć - ciszę, przestrzeń oraz wysoki poziom oferowanych usług.
To także odpowiednie miejsce dla tych, którzy chcą spędzić czas aktywnie, zwiedzając, pływając łodzią lub kajakami, jeżdżąc na rowerze, lub też spacerując w pobliskich lasach i łąkach.

Lawendowo zostało zbudowane w 2010 roku, na miejscu starej obory, stając się tym samym elementem gospodarstwa, które powstało ponad 100 lat temu.
W wyniku prac wykończeniowych i dekoratorskich uzyskano zamierzony efekt- powstał komfortowy obiekt o unikalnym klimacie, który idealnie wpisuje się w krajobraz i mazurską architekturę.
Do dyspozycji gości jest ponad 20 hektarów pół, łąk i zagajników, położonych bezpośrednio nad objętym strefą ciszy jeziorem Ułówki, oraz prywatna piaszczysta plaża z pomostem.

Nasza kuchnia serwuje regionalne specjały przygotowane na bazie świeżych produktów - ryb oraz mięs i wędlin pochodzących z lokalnych wędzarni.
Dla wegetarian przygotowujemy specjalne menu.
Organizujemy kameralne przyjęcia weselne, urodziny, czy też wyjazdy integracyjne i spotkania biznesowe.

11pokoi
15hamaków
20hektarów
365dni w roku
rezerwacja