Regulamin

Rezerwacja / Płatności:

Potwierdzeniem rezerwacji, jest wpłata przedpłaty w wysokości 50% wartości pobytu, na konto Lawendowo: 45 1020 1026 0000 1602 0170 9161 lub online za pośrednictwem Przelewy24. Pozostałą część należności za pobyt należy uregulować przelewem 7 dni przed przyjazdem.

W razie rezygnacji, przedpłata jest zwracana w całości, jeżeli anulowanie nastąpi do 30 dni przed przyjazdem. Skrócenie pobytu nie uprawnia do zwrotu wniesionych opłat.
Przedłużenie pobytu lub zmiana terminu możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z obiektem.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu i kończy się godzinie 11.00 następnego dnia. W Lawendowie nie ma recepcji, prosimy o przyjazd do godziny 22.00.

Pobyt z psem, po wcześniejszym ustaleniu takiej możliwości, 50 zł doba. Parking na miejscu, darmowy niestrzeżony.

Płatność za pobyt:

Płatność za pobyt przyjmowana jest online za pośrednictwem Przelewy24.pl. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku – informacja o wysokości wskazana jest przy składaniu rezerwacji na podstawie długości pobytu. Termin wpłaty zadatku oraz dane do realizacji płatności będą dostępne po złożeniu wstępnej rezerwacji. Szczegóły rezerwacji i płatności zostaną przesłane także mailowo do Państwa.

Mają Państwo możliwość dokonania jako Klient zwrotu/anulacji zamówionej usługi zgodnie z warunkami rezerwacji. Mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy/anulacji rezerwacji zgodnie z warunkami opisanymi przy składaniu zamówienia.

Mają Państwo też prawo do reklamacji – reklamacje należy składać w dniu przyjazdu lub w trakcie pobytu, aby obiekt mógł zareagować w trybie natychmiastowym. Reklamacja należy zgłaszać telefonicznie lub mailowo, będą one rozpatrywane do 7 dni roboczych.

Pełne dane firmy:

Lawendowo
Jeziorowskie 12
19-330 Stare Juchy
Nip: 526 156 05 51
REGON: 015401820
Na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy mailowo: kontakt@lawendowo.com
lub telefonicznie 501739839

Polityka prywatności strony www.lawendowo.com

 1. Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług rezerwacji noclegów w obiekcie Lawendowo w Jeziorowskich.
 2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Katarzyna Wende Jeziorowskie 12, 19-330
  Stare Juchy
  NIP 526 156 05 51
  REGON 015401820
 3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.
 6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
 7. Informacje podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.
 8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.lawendowo.com. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać. W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w danych kontaktowych na stronie internetowej.
rezerwacja